KTO, CO I DLACZEGO?

Nitki

KTO I CO? Agata i Szymek. Mąż i  Żona, albo jak kto woli Żona i Mąż. Rocznik 1988 i 1983. Oboje uparci. Żona – nadwrażliwa, potrafiąca płakać nawet na reklamach, o babskich filmach już nie mówiąc. Mąż – twardo stąpający samiec, wielki fan złotego trunku. Ona – miłośniczka kryminałów, blogów podróżniczych i kulinarnych, niekoniecznie korzystająca z wszystkich przepisów. On – miłośnik swoich dwóch kółek, do czego przekonał nawet i Ją. Oboje starający się spełniać marzenia o dalekich i bliskich podróżach. Nieuznający wycieczek z biurem podróży, fascynaci błogich urlopów.

DLACZEGO? Aby niczego nie żałować. Aby zobaczyć kawałek świata. Aby planować. Aby mieć co wspominać. Aby opowiadać. Aby każdy urlop był inny od poprzedniego. Aby postawić stopę na innym kontynencie. Aby przejechać motorem Route 66.

4 thoughts on “KTO, CO I DLACZEGO?

  1. Z utęsknieniem czekam na więcej. Mam nadzieję, że kiedyś będzie to wspólny wyjazd !!! Boso przez Świat :). Jestem waszym wielkim fanem, czekam na fotografie 🙂 !!! Powodzenia

  2. Oglądając Wasze fotki z Tajlandii, rozpoznałam kawałek swojej Rodzinki. Gratuleję wyprawy, serdecznie wszystkich pozdrawiam !!!

  3. Agata, dziękuję bardzo za informacje o Twoim sposobie na życie! Razem z mężem, łap szczęście pełnymi garściami i pakuj wszystko do plecaka wspomnień;-) I obyście jak najdłużej mieli co „pakować”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s